KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16893122
nr 1689 3122
Jan Erik Frisendahl. Signerad, daterad 93, "Fönster mot gården". Olja på duk, 41x50 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:07:29
100 kr
150 kr
200 kr